İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, www.sahhali.com Müşteri Hizmetleri´ni arayarak iptal etme hakkına sahiptirler.

İLETİŞİM

  • Namık Kemal Mah. Esenyurt İSTANBUL

  • 0212 424 01 26

  • 0534 503 09 09

  • info@karohalitr.com

  • www.karohalitr.com

NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünü İLETİŞİM bölümünden bizi arayarak yada mail atarak kolayca sipariş verebilirsiniz. İletişime geçmiş olduğunuz anda , temsilcimiz verdiğiniz bilgiler üzerinden siparişiniz , ödeme koşulları ve teslimat bilgileri hakkında tarafınıza bilgi verecektir.

Ürünlerimiz; kullanım koşullarına uyulması ile uzun soluklu kullanımlı olup, 5 yıl garanti kapsamındadır.