Günümüzde hızla kullanım alanı artan karo halılar, genel mekanlar için ideal bir seçenek olmaya devam ediyor. Mekanların dekorasyonlarında modern çizgiler oluşturmak için ideal bir seçim olan karo halılar, uygun maliyetleriyle de işverenlerin ilk tercihlerinden birini oluşturuyor. Floorex karo halılar, polyamid iplikten oluşan dokusuyla siyahın asaletini ofislere taşıyor. Ayrıca renkli ve mat karo halılarla tasarım yapma avantajı sağlayan Floorex karo halılar, yaşam alanlarını estetikle buluşturuyor. Dokusu sayesinde yürüme kolaylığı sağlayan bu halılar aynı zamanda ses absorbe etme özellikleriyle yaşam alanlarında yapılan işlerden alınan verimi artırıyor.

 

Polyamid ipliklerden üretilen, bitümen tabanlı   karo halılar ,farklı çeşitleri ile renkli ,keyifli ve konforlu, zemin çözümleri sunmaktadır.

Geniş renk ve desen seçenekleri ile ön plana çıkan halılar , yürüme konforu ve ses izolasyonu özelliği ile  zeminde akustik sağlar. Anti-statik ve alev almazlık değerlerine sahip olan halılar yoğun ticari tip trafiğe uygun karo halı zemin kaplamalarıdır.

Çoğunlukla ticari mekan zemin kaplama çözümü olarak Karo Halı uygulaması, kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan zemin Kaplama Malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.
Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız ve konfor arıyorsanız ve hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşul ise kullanmanız gereken zemin Kaplama Malzemesi Floorex Karo Halı olacaktır.

Karo halı, genelde yükseltilmiş döşeme üzerine olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de kolaylıkla uygulanabilmektedir. Karo halı döşemenin en önemli avantajı ise döşenmiş olan halının bütün olarak değil gerektiğinde lokal müdahale ile istenilen belirli kısımlarının sökülüp değiştirilebilmesidir. Ayrıca zeminde farklı renkler farklı kombinasyonlarla kullanılarak istenen desenler oluşturulabilmektedir. Ebatlandırılmış karo halıların bir başka avantajı da fire oranını düşürerek toplamda daha ekonomik olmasıdır .

Her yönden avantajlı karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, havaalanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, residence,oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet daireleri gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir